Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza durmadan giriş karşılayıcı ve izleme eden biriyseniz, örneğin 2 devir önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çtuzakındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir kontrolör bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izleme eden yakınlarımızdan kontrolör katkısızlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoklukla kullanıcı adınızı bileğemektirmektedir, saldırganların sizin hesabınız muhtevain belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz cali e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran cali maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde bucak saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Uymaçi arttırmak muhtevain kullanılan web siteleri ya da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram ilişkisı istediği muhtevain şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çelde etmek muhtevain size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, izlemeçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun muhtevain bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişuygun farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Nasıl Sonuç Alınır?
Instagram hesabı çtuzakınan ya da hacklenen zevat muhtevain ne günah ki çok okkalı metot bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok okkalı dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diye esasta sair kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Politika: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çtuzakışın. şayet şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi bileğemektirin ve yemeden içmeden arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Politika: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap pusulası şifreniz bileğemektiğinde veya kullanıcı adınız bileğemektiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğemektirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğemektirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğemektiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” ya da gâh “bileğemekikliği art tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız amma çoklukla saldırganlar elektronik posta adresini bileğemektirdiği muhtevain sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?