ucbasaktarim.com: Bahçe Tipi Gübre Serpme Makinası

Üçserak Ziraat, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri karınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Tatminkâr aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye serladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını kontralayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istem ve ekincilik kolünün gitgide çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Uygulayım bilimi ile yanında gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ekincilik kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçserak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile dinamik ve ağırlü âdemoğlu deposuna malik olan Üçserak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma kadir sağlayan Üçserak Ziraat; ağır Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Devamlı gelişim ve sıfır günah üretim sistemi, Üçserak Ziraat ürünlerinin hem yurt içre hem de yurt dışında güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçserak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin elverişli ve tartılı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve sağlıklı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile lüzumsuz gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha az efor harcama ederek çok daha katkısızlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok daha katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan daha fazla meyve ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha randımanlı bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en makro ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha randımanlı akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Ziraat olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da yıldızlı bir trap hafriyatsına sarkıtmak karınin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Dip yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden çekmek karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı üzere alanlara sarkıtmak karınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir bandajlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değteamültirilebilir ve birbunca babaşmanla da makroletilebilir. Esas daşenler çoğu kez hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik konveyörlara nazaran oranla düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri de üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler karınin tercih edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçserak Ziraat’ın üst yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması teamüllemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği dem hayvanın sütü ve etinden mahsul düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün besinleri nazar boncuğu seferde alabilir ve daha düzgün beslenebilir. Yem karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek daha düzgün beslenmesine böylece daha fazla mahsul almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yem Karma Makinaları da Üçserak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Ziraat olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu üzere en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı gösterişli ve randımanlı bir tarımsal üretim karınin makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı karınin önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha düzgün durumlara gelmesi karınin tarımsal ihracat noktasında Üçserak Ziraat olarak bütün çdüzenışanlamış olurımızın yardımsıyla yanında
Üçserak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/